Bebeklerin ve çocukların yaşıtlarıyla zaman geçirmeleri psikososyal gelişimlerine dikkate alınmayı gerektirecek bir katkı sağlar. Oyun, çocuğun kendi deneyimleriyle öğrenmesinin en etkili yoludur; oyun uyumdur…

6 Mayıs Cumartesi  “MOMO Anaokulu Oyun Grupları” eşliğinde oyunlar oynamaya başlıyoruz**!!!

9-14, 15- 24, 24-36, 36-48  ay aralığındaki çocukların ebeveynleri ile katılımına açık olan oyun grupları, Cumartesi günleri 3 farklı saat seçeneği ile başlayacaktır.

Saat seçenekleri: 09.15,  10.30, 11.45 dir.

Programın tamamına ardışık katılınmaktadır.

*MOMO Anaokulu Oyun Grupları farklı dönemlerden oluşmaktadır; her dönemin programı birbirinden bağımsız ve farklı hazırlanmaktadır.

PROGRAM*:
1.Buluşma : 6 Mayıs Cumartesi
2.Buluşma : 13 Mayıs Cumartesi
3. Buluşma : 27 Mayıs Cumartesi
4.Buluşma : 3 Haziran Cumartesi
5.Buluşma :  3 Haziran Cumartesi***19 Mayıs Cuma günü resmi tatildir ve bu tatili hafta sonu ile birleştirecek aileler olacaktır; bu sebepten 20 Mayıs Cumartesi günü oyun grubu buluşmalarımıza ara vermekteyiz.**3 Haziran Cumartesi günü saat 15.00 de Uzman Psikolog Iraz Toros Suman her aileden bir ebeveyn ile buluşup; soru cevaplarla geçecek bir yaşantı grubu oluşturacaktır.
Yaşantı grubuna katılım çocuksuz gerçekleşecektir.

Kayıt için;
oyungrubu@momoanaokulu.com  adresine mail atmanız halinde kayıt süreciniz başlayacaktır.
Kayıt talebinizi; çocuğunuzun doğum tarihi ve saat tercihlerinizi (3 değişik saati sıralayarak ) içeriğe ekleyerek iletmeniz gerekmektedir.
*Programın tüm yasal haklari Uzman Psikolog Iraz Toros Suman’ a aittir.
Oyun Gruplarımız  MOMO Anaokulu  Oyun Grupları Koordinatörü Burçak Salungan Dinç ve Uzman Psikolog Selcen Erdemir Akdan eşliğinde buluşacaktır. 3 Haziran Cumartesi günü  saat 15.00 de Uzman Psikolog Iraz Toros Suman her aileden bir ebeveyn ile buluşup; soru cevaplarla geçecek bir yaşantı grubu oluşturacaktır. Yaşantı grubuna katılım çocuksuz gerçekleşecektir.

 

– DİĞER DUYURULARIMIZ –